Kontakt
0
 

Rower elektryczny z baterią w ramie Batavus Finez E-go Power

Batavus
Rower elektryczny na pasku Batavus Finez Power Bosch to to bezobsługowy i bardzo kompletny rower elektryczny. Zintegrowany akumulator sprawia, że ​​nie zauważysz, że jedziesz na rowerze elektrycznym. Bardzo mocny silnik środkowy Bosch Active Line Plus zapewni zawsze pożądane wsparcie.

ROWER ZŁOŻONY I WYREGULOWANY. Rowery dostarczamy w całości złożone* i gotowe do jazdy. Przed wysyłką, rower trafia w ręce serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis. Rowery pakowane są w grube 5-cio warstwowe kartony o specjalnych wymiarach 200x120x20 cm. Dodatkowo rower jest zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym cały rower, a elementy zewnętrzne jak siodełko czy kierownica są owijane folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka uszkodzenia. Każdy karton do wysyłki posiada 4 boczne uchwyty dla wygodnego przenoszenia oraz oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być przewożony. Rowery dostarczamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej Raben Poland, która gwarantuje bezpieczny i sprawny transport, każda przesyłka ubezpieczona jest na pełną wartość roweru. *do przykręcenia jedynie pedały oraz ustawienie pozycji kierownicy.

WIRTUALNA KARTA ROWERU
 
Każdy rower poza papierową kartą gwarancyjną jest wpisany do internetowej bazy rowerów, w której odnotowywany jest każdy serwis. Twój rower ma pełną historię przeprowadzonych prac serwisowych.
serwis-roweru-przed-wysylka
PRZEGLĄD I JAZDA TESTOWA PRZED WYSYŁKĄ
 
Przed wysyłką rower przechodzi kompleksowy serwis i kontrolę pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Przeprowadzamy jazdę próbną. Rower wysyłamy złożony gotowy do jazdy.
ubezpieczona-paczka-wysylka-roweru
UBEZPIECZENIE NA CZAS TRANSPORTU
 
Każdy przesyłka jest w pełni ubezpieczona na pełną wartość roweru. Ubezpieczenie dotyczy uszkodzeń mechanicznych oraz niezgodności towaru. Rowery dostarcza firma spedycyjna Raben Poland.

 

nagroda-batavus
Dobry Wzór Przemysłowy 2021 w Holandii. Batavus Finez E-go Power Exclusive otrzymał holenderską nagrodę Dobry Wzór Przemysłowy 2021. Coroczna nagroda przyznawana przez Designlink, platformę z wysokiej jakości inicjatywami mającymi na celi profesjonalizację łańcucha projektowania. Nagroda przyznawana jest na gali Holenderskiego Tygodnia Designu, który powstał 1998 roku i szerzy rozpoznawalność nagrodzonych marek daleko poza granicami Holandii. Projekt rowery Batavus Finez powstał przy współpracy trzech projektantów Rutmer Tjeerdema, Marten van der Wal, Jacques Donker.
BOSCH Active Line Plus 50Nm. Cichy, ale mocny elektryczny silnik wyraźnie zapewnia dodatkową przyjemność z jazdy. Max. moment obrotowy 50Nm gwarantuje płynną łatwość użytkowania i doskonałą integrację z ramą roweru elektrycznego. Brak niepokojących dźwięków oraz brak oporu w czasie pedałowania powyżej 25 km/h lub po rozładowaniu baterii. Koncepcja wieloczujnikowa zapewnia dostarczanie energii harmonijnie przy ponad 1000 pomiarach na sekundę. Active Line Plus zapewnia do 270% wsparcia co sprawia, że jest idealny do miasta oraz na rekreacyjne wycieczki do parku i lasu. Zaawansowany technologicznie system 3 czujników: obrotu korby, nacisku na korbę oraz kadencji wykrywają wysiłek rowerzysty i przekazują go do układu sterowania, dopasowując optymalną moc wsparcia. 
batavus-rower-elektryczny-silnik-bosch-active-line-plus
bateria-w-ramei-bosch-rower-elektryczny-batavus
BOSCH PowerTubes 400/500/625Wh. Bateria Bosch została w pełni zintegrowana z ramą roweru i nie jest widoczna z zewnątrz. Zoptymalizowana technologia gwarantuje beztroską przyjemność z jazdy: zabezpieczenie zapobiega wypadaniu akumulatora, ale mimo to akumulator można łatwo wyjąć. Bosch oferuje trzy pojemności wbudowanych akumulatorów litowo-jonowych 400/500/625Wh, które obejmują wszystkie możliwości zastosowania o różnej zawartości energii. Szybka ładowarka ładuje PowerTube 500 do 50% w około dwie godziny, a pełne ładowanie trwa około 3 godzin. W pełni zabezpieczona zamkiem AXA otwieranym kluczem z blokady tylnego koła AXA Defender. W zestawie z rowerem znajduje się szybka ładowarka Bosch 4A.
BOSCH INTUVIA. Centralnie zamontowany wyświetlacz Bosch Intuvia jest inteligentny i przejrzysty. Możesz łatwo i intuicyjnie obsługiwać swój rowerów elektryczny. Odpowiednie dane dotyczące jazdy są wyraźnie wyświetlane, a wyświetlacz jest czytelny w każdych warunkach pogodowych. Dzięki oddzielnej jednostce sterowanej kciukiem możesz bezpiecznie trzymać ręce na kierownicy w czasie jazdy. Bosch Intuvia zapewnia najwyższy komfort użytkowania i dobra czytelność, wyświetlacz interwału serwisowego, a dzięki zaleceniu zmiany biegów zawsze jeździsz na właściwym biegu: chroni to akumulator i zwiększa zasięg. Sterownik posiada wbudowany port micro USB pozwalający na ładowanie smartfona w każdym czasie. 4 tryby wspomagania ECO/TOUR/SPORT/TURBO. Sterownik ściągany. 
batavus-rower-elektryczny-sterownik-bosch-intuvia
Shimano Nexus Premium 8. Piasty planetarne z serii SHIMANO NEXUS zostały opracowane w celu uzyskania płynnej zmiany przełożeń nawet w przypadku rowerów E-BIKE o wysokim napięciu łańcucha i odznaczają się wydajnością oraz dużą trwałością w 8-rzędowych układach napędowych. Wersja Premium to wydajniejsza zmiana przełożeń nawet przy dużym napięciu łańcucha podczas używania roweru ze wspomaganiem elektrycznym. Piasta Nexus 8 ma rozpiętość przełożeń zwiększoną do 307% w porównaniu do 244% dla modelu piasty Nexus 7. Piastę charakteryzują krótsze przełożenia, czego wynikiem jest wydajniejsza i wygodniejsza kadencja pedałowania. Rozpiętość pozwala na pokonywanie dużych nachyleń dochodzących do 20 stopni kąta nachylenia.
Batavus Vizi V-Light LED. Rowery elektryczne z najnowszej kolekcji zostały wyposażone w innowacyjne oświetlenie LED Batavus V-Light generujące dwa rodzaje światła. Światło tradycyjne dla jak najlepszej widoczności tylnej nocą oraz innowacyjne światło malujące na drodze dwie prost linie tworzące literę V. Poziome linie mają za zadanie wyznaczyć bezpieczną odległość od mijającego pojazdu. Lampka podłączona jest do zasilania z głównej baterii w rowerze, a jej sterowanie odbywa się bezpośrednio z poziomu wyświetlacza zamontowanego na kierownicy.
lampa-v-tech-batavus-bosch-rower-elektryczny-batavus
Blokada ABUS Amparo. Jeden z najmocniejszych modeli frame-locków dostępnych na rynku wyróżnia się olbrzymią wytrzymałością i trwałością. Wyposażona w system ABUS push'n'lock czyli opatentowany system zamykania mechanizmu z możliwością zintegrowania łańcucha lub linki z podkową. Abus Amparo posiada 9 stopień bezpieczeństwa na 15 możliwych w skali ABUS. Specjalnie zaprojektowany łańcuch do zintegrowania z tylną podkową można kupić TUTAJ.
Lampka Batavus Vizi o mocy 50 LUX. Kompaktowa przednia lampka o dużej mocy światła 50 LUX umieszczona na przednim błotniku dla zwiększenia obszaru oświetlenia drogi. Dzięki takiemu połączeniu mamy gwarancję w pełni bezpiecznej jazdy w najciemniejszym lesie lub po nieoświetlonej drodze. Lampka widoczna jest już z 3.5 km, a zasięg strumienia światła to długie 50 metrów przed kołem roweru. Batavus Vizi posiada technologię światła postojowego dzięki, której lampka świeci do 6 minut po zatrzymaniu roweru, odpowiadają za to dwa mocne paski LED umieszczona pod głównym reflektorem.
Hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro. O Twoje bezpieczeństwo zadba niezawodny system hamulców hydraulicznych Tektro o zwiększonej mocy hamowania. Tarcze hamulcowe o średnicy 160mm idealnie spełnią swoje zadanie w warunkach miejskich oraz w terenie pagórkowatym. Ceramiczne klocki hamulcowe gwarantuję efektywne hamowanie w każdych warunkach atmosferycznych.


Rowery Batavus produkowane w Holandii od 1904r.
Już od 114 lat rowery Batavus w całości projektowane i produkowane są w Holandii. Fabryka rowerów mieści się w miejscowości Heerenveen, w której odbywają się wszystkie etapy produkcji rowerów, od ręcznego malowania ram i części, przez składanie kompletnych kół, aż po montaż całego roweru na jednej z wielu taśm produkcyjnych. Właśnie dlatego rowery Batavus to synonim najwyższej jakości, trwałości i niezawodności. Batavus dba aby dostarczane przez podwykonawców części spełniały najwyższe normy jakości. Dostawcy są bardzo ostrożnie dobierani i sprawdzani czy spełniają najwyższe standardy jakości. Batavus stosuje najnowsze procesy lakierowania, na rowery zostaje nanoszone nie mniej niż 5 warstw najwyższej jakości, ekologicznego lakieru na bazie wody. Proces ten gwarantuje długą żywotność koloru i większą odporność na zużycie i uderzenia.

PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA

10 lat na ramę
10 lat na przedni sztywny widelec
10 lat dostępność części
2 lata na lakier
2 lata na pozostałe części i osprzęt

ROWER PRZYGOTOWANY DO JAZDY
Rowery wysyłamy w całości złożone i gotowe do jazdy. Wymagane jedynie: przykręcenie pedałów, ustawienie kierownicy i siodełka.
 
BEZPIECZNA PACZKA
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. Rower możesz odpakować przy kurierze.
30 DNI NA ZWROT
Rower możesz odpakować i wykonać jazdę próbną. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić rower do 30 dni od dnia odebrania paczki.


Specyfikacja Rower elektryczny z baterią w ramie Batavus Finez E-go Power

Napęd: Łańcuch
Dętki:
Amortyzator: Batavus AERFLOW 2.0 by Suntour
Rodzaj silnika elektrycznego:
Rodzaj przerzutek:
Sterownik:
Umiejscowienie silnika: Centralnie (w korbie)
Pedały: MARWI
Producent silnika: BOSCH
Kierownica: Humpert City - aluminiowa jaskółka (Germany)
E-bike: TAK
Pozycja: Wyprostowana
Typ hamulców: Tarczowe
Amortyzator przedni: Tak
Typ przerzutki: Wewnętrzna (w piaście)
Rozmiar opony: 28 x 1.75 (47-622)
Ilość przerzutek: 8
Umiejscowienie baterii: W ramie (wewnątrz)
Waga: 29.8 kg (z baterią)
Rozmiar kół: 28"
Hamulec przedni: Tarczowy Tektro Orion ø160 mm (hydrauliczny)
Hamulec tylny: Tarczowy Tektro Orion ø160 mm (hydrauliczny)
Lampka przednia: Batavus Vizi 50 LUX na błotniku
Lampka tylna: Batavus Vizi
Obręcze: Ryde ZAC421 Disc
Wspornik kierownicy: SATORI UP3 65MM A-HEAD
Blokada koła:
Rama:
Bagażnik tylny: Aluminiowy z systemem MIK (15kg)
Nóżka:
Gumy na bagażniku:
Opony:
Siodełko: Selle Royal Wave
Chwyty: Herrmans Click Ergo
Dzwonek: Tak
Szprychy:

Rower elektryczny z baterią w ramie Batavus Finez E-go Power opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?