Kontakt
0
 

Batavus Mambo N7

Batavus

Batavus Mambo to najpopularniejszy rower miejski Batavusa, wszechstronny rower, na którym zawsze możesz polegać. Niezawodny, praktyczny i idealny do montażu fotelika dziecięcego przedniego lub tylnego dzięki solidnemu tylnemu bagażnikowi z udźwigiem do 27kg. Mambo to super wytrzymały  rower miejski,  prawdziwy komfortowy "Mercedes", który jest zawsze dla Ciebie gotowy i na którym możesz polegać w 100%. to najpopularniejszy rower miejski Batavusa. Dzięki solidnej ramie i charakterystycznemu wzornictwu  rower nie tylko wygląda modnie, ale jest również bardzo wytrzymały. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w mieście, czy poza nim, czy jeździsz na krótkich lub długich dystansach, Batavus Mambo z 7 biegami i hamulcami rolkowymi może być używany przez cały rok i jest gotowy na jazdę w każdej pogodzie. Model damski ma wyjątkowo niskie wejście i ma więcej miejsca między kierownicą a siodełkiem, aby kontynuować jazdę tak bezpiecznie i komfortowo, jak to możliwe, nawet z fotelikiem dziecięcym z przodu. Oświetlenie Vizi jest wyposażone w czujnik zmierzchu, dzięki któremu rower automatycznie włącza światło wieczorem lub w pochmurną pogodę. Jako rowerzysta jesteś zawsze widoczny dla innych uczestników ruchu i lepiej widzisz drogę, bez konieczności samodzielnego myślenia. Oświetlenie Vizi działa na dynamo w piaście, dzięki czemu puste baterie to już przeszłość. Czekasz na światłach? Nawet wtedy pozostajesz widoczny, ponieważ oświetlenie Vizi jest wyposażone w funkcję standlight, podtrzymania światła do 4 min. 


ROWER ZŁOŻONY I WYREGULOWANY. Rowery dostarczamy w całości złożone* i gotowe do jazdy. Przed wysyłką, rower trafia w ręce serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis. Rowery pakowane są w grube 5-cio warstwowe kartony o specjalnych wymiarach 200x120x20 cm. Dodatkowo rower jest zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym cały rower, a elementy zewnętrzne jak siodełko czy kierownica są owijane folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka uszkodzenia. Każdy karton do wysyłki posiada 4 boczne uchwyty dla wygodnego przenoszenia oraz oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być przewożony. Rowery dostarczamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej Raben Poland, która gwarantuje bezpieczny i sprawny transport, każda przesyłka ubezpieczona jest na pełną wartość roweru. *do przykręcenia jedynie pedały oraz ustawienie pozycji kierownicy.

WIRTUALNA KARTA ROWERU
 
Każdy rower poza papierową kartą gwarancyjną jest wpisany do internetowej bazy rowerów, w której odnotowywany jest każdy serwis. Twój rower ma pełną historię przeprowadzonych prac serwisowych.
serwis-roweru-przed-wysylka
PRZEGLĄD I JAZDA TESTOWA PRZED WYSYŁKĄ
 
Przed wysyłką rower przechodzi kompleksowy serwis i kontrolę pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Przeprowadzamy jazdę próbną. Rower wysyłamy złożony gotowy do jazdy.
ubezpieczona-paczka-wysylka-roweru
UBEZPIECZENIE NA CZAS TRANSPORTU
 
Każdy przesyłka jest w pełni ubezpieczona na pełną wartość roweru. Ubezpieczenie dotyczy uszkodzeń mechanicznych oraz niezgodności towaru. Rowery dostarcza firma spedycyjna Raben Poland.
 

batavus-mambo-hamulce-dynamo-shimano
Hamulce rolkowe Shimano Nexus. O Twoje bezpieczeństwo zadba niezawodny w każdych warunkach atmosferycznych system hamulców rolkowych najnowszej generacji Shimano Nexus BRC3000. Wbudowany modulator siły hamowania ma za zadanie zapobiec całkowitemu zablokowaniu koła podczas nagłego hamowania, a największe tarcze radiacyjne chłodzą aluminiowe tarcze hamulcowa w trakcie długiego hamowania podczas długich zjazdów w terenie pagórkowatym. W przedniej piaście umieszczona najnowszy model dynama Shimano Nexus DH, które bezszelestnie i bez oporów toczenia zasila przednią lampkę Batavus VIZI.
Piasta planetarna Shimano Nexus 7. W tylnej piaście znajduje się 7 biegowa planetarna piasta Shimano Nexus, która idealnie spełni swoje zadanie podczas jazdy w mieście oraz na dłuższych wycieczkach w zróżnicowanym terenie. 244% zakresu przełożeń daje nam możliwość bardzo szybkiej jazdy po prostej do granicy kadencji ok 45 km/h, a najniższe biegi pozwolą spokojnie wjechać pod górę o nachyleniu do 20°. Największą zaletą biegów w piaście jest długowieczność, mechanizm planetarnych zębatek działa w środowisku zamkniętym, chronionym przed piaskiem, kurzem i warunkami atmosferycznymi. W mieście docenimy możliwość zmiany biegów na postoju, w czasie postoju na światłach spokojnie możemy zmieniać biegi i ruszyć z lekkiego biegu pierwszego.
batavus-shimano-nexus-7
batavus-mambo-oslona-lancucha
Pełna - zamknięta osłona łańcucha. Rower posiada całkowicie zamkniętą, pełną osłonę łańcucha Hesling chroniącą ubrania przed zabrudzeniem i wkręceniem w łańcuch. Co najważniejsze chroni napęd przed zabrudzeniem i warunkami atmosferycznymi maksymalnie wydłużając żywotność łańcucha i zębatek. Dodatkowo wewnątrz osłony znajdują się specjalne mini szczotki czyszczące łańcuch i niwelujące hałas rozciągniętego łańcucha obijającego się o osłonę na nierównościach. Osłona wykonana została z nowoczesnego materiału plastiku ABS odpornego na uderzenia.
Przedni amortyzator Batavus AERFLOW 2.0. Amortyzowany widelec z płynną regulacją twardości ustawianą osobno dla lewego i prawego golenia. Aby wyregulować twardość amortyzatora wystarczy przekręcić pokrętło w jedną ze stron. Śruby do regulacji twardości zostały ładnie ukryte pod obłymi zaślepkami. Amortyzator AERFLOW oparty jest na systemie sprężyn i elastomerów dla zachowania jak najdłuższej żywotności. Skok amortyzatora to 40 mm co w warunkach miejskich jest w zupełności wystarczającą wartością. Śruby do regulacji twardości zostały ładnie ukryte pod obłymi zaślepkami.
batavus-finez-amortyzator-przedni
batavus-mambo-bagaznik
Bagażnik Batavus Mambo 27kg. Szczególną cechą Batavusa Mambo jest ekstremalnie mocny, tylny bagażnik częściowo zintegrowany z aluminiową ramą. Całość konstrukcji atestowana jest do wagi, aż 27 kg co pozwala na przewożenie dzieci w każdym wieku. Bagażnik posiada zintegrowany system Yepp EasyFit dzięki, któremu możemy zamontować tylne foteliki rowerowe Yepp wyposażone w system Yepp EasyFit. Fotelik w sekundę wpina się w specjalne otwory na bagażniku. Dodatkowo w zestawie znajdują się wytrzymałe ekspandery do zabezpieczenia rzeczy przewożonych na bagażniku. Tylna lampka Batavus VIZI LED posiada system światłowodów rozprowadzających światło na całej długości lampki dzięki czemu jesteśmy widoczni również z boku.
Blokada koła ABUS Amparo. Rower został wyposażony w blokadę tylnego koła (frame lock) Abus Amparo oz szeklą o średnicy 8,5 mm ze stali hartowanej . Podkowa posiada specjalny otwór Abus Plug-in pozwalający na zintegrowanie dodatkowego zabezpieczenia z postaci łańcucha lub linki (sprawdź dostępne linki i łańcuchy). Taki zabieg pozwoli nam na kompletne zabezpieczenie roweru jednym kluczykiem, blokując tylne koło oraz przypinając rower do elementu stałego. W zestawie znajdują się dwa klucze z możliwością dorobienia jedynie poprzez stronę producenta podając kod zabezpieczający, co zmniejsza do minimum ryzyko dorobienia klucza przez osoby trzecie.
batavus-blokada-kola-abus-amparo
batavus-finez-sztyca-amortyzowana
Amortyzowana sztyca podsiodełkowa Post Modern z płynną regulacją twardości amortyzatora. Amortyzator w sztycy Pos modern składa się z systemu różnej twardości sprężyn i elastomeru dla uzyskania maksymalnego komfortu podczas jazdy po nierównym terenie. Skok amortyzatora to około 35mm, a możliwość regulacji waha się w granicach 10-15mm w zależności od ustawionego stopnia twardości. Sztyca posiada zintegrowane jarzemko na sanki z zaawansowanym systemem płynnej regulacji kąta nachylenia siodełka.
Oświetlenie Batavus Vizi. Kompaktowa przednia lampka o dużej mocy światła 50 LUX umieszczona skrajnie na przednim błotniku dla zwiększenia obszaru oświetlenia drogi. Dzięki takiemu połączeniu mamy gwarancję w pełni bezpiecznej jazdy w najciemniejszym lesie lub po nieoświetlonej drodze. Lampka widoczna jest już z 3.5 km, a zasięg strumienia światła to długie 50 metrów przed kołem roweru. Batavus Vizi posiada technologię czujnika zmierzchu, który automatycznie włącza lampkę gdy robi się ciemno oraz światła postojowego dzięki, której lampka świeci do 6 minut po zatrzymaniu roweru, odpowiadają za to dwa mocne paski LED umieszczona pod głównym reflektorem. Lampka zasilana jest przez lekkie, sportowe dynamo Panasonic NRH003 umieszczone w przedniej piaście.
batavus-finez-vizi-oswietlenie

Rowery Batavus produkowane w Holandii od 1904r.
Już od 114 lat rowery Batavus w całości projektowane i produkowane są w Holandii. Fabryka rowerów mieści się w miejscowości Heerenveen, w której odbywają się wszystkie etapy produkcji rowerów, od ręcznego malowania ram i części, przez składanie kompletnych kół, aż po montaż całego roweru na jednej z wielu taśm produkcyjnych. Właśnie dlatego rowery Batavus to synonim najwyższej jakości, trwałości i niezawodności. Batavus dba aby dostarczane przez podwykonawców części spełniały najwyższe normy jakości. Dostawcy są bardzo ostrożnie dobierani i sprawdzani czy spełniają najwyższe standardy jakości. Batavus stosuje najnowsze procesy lakierowania, na rowery zostaje nanoszone nie mniej niż 5 warstw najwyższej jakości, ekologicznego lakieru na bazie wody. Proces ten gwarantuje długą żywotność koloru i większą odporność na zużycie i uderzenia.

PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA

10 lat na ramę
10 lat na przedni sztywny widelec
10 lat dostępność części
2 lata na lakier
2 lata na pozostałe części i osprzęt

ROWER PRZYGOTOWANY DO JAZDY
Rowery wysyłamy w całości złożone i gotowe do jazdy. Wymagane jedynie: przykręcenie pedałów, ustawienie kierownicy i siodełka.
 
BEZPIECZNA PACZKA
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. Rower możesz odpakować przy kurierze.
30 DNI NA ZWROT
Rower możesz odpakować i wykonać jazdę próbną. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić rower do 30 dni od dnia odebrania paczki.

Specyfikacja Batavus Mambo N7

Chwyty:
Ilość przerzutek: 7
Rozmiar opony: 28 x 1.6 (42-622)
Typ przerzutki: Wewnętrzna (w piaście)
Typ hamulców: Rolkowe
Pozycja: Wyprostowana
Napęd: Łańcuch
Osłona łańcucha:
Dzwonek: Tak
Opony:
Nóżka: URSUS King - udźwig 35 kg
Waga: 21,5 kg (20,6 kg bez blokady koła)
Rozmiar kół: 28"
Hamulec przedni: Rolkowy Shimano Nexus BRC6000
Hamulec tylny: Rolkowy Shimano Nexus BRC6000
Lampka przednia: Batavus Vizi 50 LUX na błotniku
Lampka tylna: Batavus Vizi
Wspornik kierownicy: Humpert - regulowany w każdej płaszczyźnie za pomocą narzędzi
Blokada koła: ABUS Amparo (made in Germany)
Rama:
Amortyzator:
Rodzaj przerzutek:
Obręcze:
Szprychy:
Dętki:
Dynamo:
Suport:
Łańcuch:
Gumy na bagażniku:
Bagażnik tylny:
Kierownica:
Siodełko: Selle Royal FreeWay RoyalGel i elastomery (made in Italy)

Batavus Mambo N7 opinie

Od odkąd mam ten rower to ciągle o nim mówiłem w domu w pewnym monecie żona powiedziała Jeżeli usłyszę jeszcze jedno słowo na temat tego twojego Batavusa to jadę do matki ! No i mam wolną chatę.(Oby chociaż na tydzień)
Przejechałem na razie 36 km maksymalna prędkość na prostej 37km/h średnia 25 bez żadnego wysiłku widzę spojrzenia innych użytkowników dróg rowerowych bo ten rower bardzo się wyróżnia, jak wjechałem na nim do parku szło przede mną kilku znajomych jedna osoba powiedziała uwaga rower jedzie a ja powiedziałem to nie jest rower to jest BATAVUS. Bardzo się cieszę z tego zakupu gorąco polecam ten model.

Dodano Niedziela, 12-09-2021 20:51 przez pradzik